İki Katı İyilik Kampanyası - Ramazan Özel


RAMAZAN AYINDA İYİLİK BKM EXPRESS İLE İKİ KAT BEREKETLİ

Üniversite öğrencilerine ücretsiz yemek sunulmasını sağlayarak Türkiye'nin en büyük iyilik hareketlerinden biri olan Askıda Ne Var, BKM Express iş birliği ile ''İki Katı İyilik'' kampanyasını hayata geçiriyor. Gönüllüler üniversite öğrencileri için kaç menü bırakırsa BKM Express de aynı adette menüyü askıya bırakıyor. 


Geçtiğimiz yıl Aralık ayında gerçekleşen İki Katı İyilik Kampanyası binlerce gönüllüyü üniversiteliler ile iyilik teması altında buluşturmuştu. Türkiye’nin her şehrinden gönüllüler, dilediği şehirden, tanımadığı bir üniversite öğrencisine yemek ısmarlamış; iyilik sahibinin ve iyilikten faydalanan kişinin bilgilerinin gizli kaldığı bu harekete dahil olmuştu.

Ramazan ayının da Türkiye çapında ‘’İyiliklerin Ayı’’ olması sebebiyle aynı kampanya tekrarlanarak iyilikler ikiye katlanmaya ediyor. (Kampanya koşulları gereği; kullanıcılar kampanyadan bir kez faydalanabilir ve 5'in üzerinde yapılan ödemelerde en fazla 5 yemek ikiye katlanır.) 

Ramazan Ayı’nın ilk gününden, son gününe kadar (14 Haziran 2018) sürecek olan bu kampanyayı değerlendirerek iyilik yapmak isteyen gönüllülerin, askidanevar.com adresinde ‘’Askıya Bırak’’ seçeneğinden ilerleyerek yemek ısmarlamak istedikleri şehri, restoranı, menü adedini seçerek ödeme işlemini BKM Express ile gerçekleştirmeleri gerekiyor. Öğrenciler askıya bırakılan yemeği aldıklarında gönüllülere SMS ve e-mail yoluyla bilgi gönderiliyor.

Kampanya detayları ve bilgiler askidanevar.com ve bkmexpress.com adreslerinde yer alıyor.