İyiliğe Bilet Kampanyası!


Biletix, eski bir gelenek olan “Askıda ekmek” uygulamasından ilham alınarak kurgulanan sistemimiz ile bir araya gelerek üniversite öğrencilerine destek veriyor!


Askıda Ne Var kurulduğundan bu yana; gönüllü kişiler web sitemiz üzerinden askıya yemek bırakabilirken markalar da kendi ürün ve hizmetlerini askıya bırakabiliyorlardı. Biletix ile yaptığımız bu iş birliği ile artık gönüllülerin de askıya bilet bırakmasına imkan veren bir sistemi hayata geçiriyoruz.
 
Projeye destek vermek isteyenlerin yapması gereken tek şey; Biletix’ten bilet alma işlemi sırasında fazladan bir bilet alarak askıya bırakmak. Askıya bırakılan biletler eş zamanlı olarak web sitemizde yayınlandıktan sonra üniversite öğrencileri ile buluşuyor. Öğrenciler ilettiğimiz referans kodları ile Biletix gişelerinden biletlerini temin edebiliyorlar.
 
Bu proje ile askıdaki etkinlik biletlerinin artmasını sağlayarak, gençleri daha fazla kültür-sanat etkinliği ile buluşturmayı hedefliyoruz.


 
Geleceğimiz olan öğrencileri sanat ve sanatçıyla buluşturmak bu sektördeki her kurumun sosyal sorumluluğudur. Biz bu bağlamda Oğuzhan Bey ile kol kola girerek öncülük yapmaktan gurur duyuyoruz. -Kemal Edirne, Biletix CEO
 
Öğrencilerin üniversite hayatında kendilerini geliştirmelerine, kültür ve sanatla buluşmalarına Biletix ile birlikte destek olduğumuz için çok mutluyuz. -Oğuzhan Canım, Askıda Ne Var Kurucu
 
Üniversite öğrencilerine destek olmak isteyen herkes askıya bir bilet bırakarak bu gönüllü hareketin bir parçası olabilir. Daha fazla bilgi ve destek için www.biletix.com adresine uğramayı unutmayın.